erb

Lechovice

kalendář jmen

 

KULTURNÍ AKCE NA ROK 2020 

 

LEDEN

 

DĚTSKÝ KARNEVAL

 

Obec Lechovice pořádá 11.1.2019 v 15:00 dětský karneval v kulturní domě v Lechovicích. Vystupuje divadlo Netratrdlo. Děti se můžou těšit i na tombolu. Jste srdečně zváni.

 

ÚNOR

 

MASOPUST

 

Obec Lechovice společně s Lechovickým babincem Vás zvou na masopust, který se bude konat 15.2.2020. Průvod v maskách po obci bude začínat v 10:00 u hotelu Weiss, všechny masky jsou vítány. Večerní zábava od 20:00 v kulturním domě, hraje duo Dreams. Jste všichni srdečně zváni.

 

BŘEZEN

 

JARNÍ TVOŘENÍ PRO MALÉ I VELKÉ

 

Obec Lechovice společně s Lechovickým babincem Vás zvou na Jarní tvoření pro malé i velké, které proběhne 28.3.2020 v 15:00 v kulturním domě. Můžete si zde vytvořit jarní dekorace, dekorace na velikonoce. Tvořit můžou jak malí, tak i velcí. S dětmi potom probudíme broučky, dostanou sladkou odměnu a přivítáme společně jaro. Jste srdečně zváni.

 

DUBEN

 

PÁLENÍ ČARODĚJNIC

 

Sbor dobrovolných hasičů Lechovice ve spolupráci s Obcí Lechovice a mládeží pořádá dne 30.4.2020 pálení čarodějnic ve sportovním areálu. Všichni jste srdečně zváni.

 

KVĚTEN

 

DEN MATEK

 

Obec Lechovice Vás srdečně zve na oslavu dne matek, která se uskuteční 9.5.2020 v 15:00. Vystoupí v krátkém programu děti z naší vesnice, je připraveno občerstvení a malá pozornost pro maminky. Všichni jste srdečně zváni.  

 

DĚTSKÝ DEN

 

Obec Lechovice ve spolupráci s SDH Lechovice, FK Lechovice, Mysliveským spolkem Bažant, ČSŽ Lechovický babinec a mládeží pořádá v sobotu 30.5.2019 v 14:00 na místním hřišti dětský den. Pro děti jsou připraveny hry, soutěže a občerstvení. Děti se mohou těšit i na hrátky v pěně. Všichni jste srdečně zváni.

 

ČERVENEC

 

LECHOVICKÁ POUŤ

 

Obec Lechovice ve spolupráci s SDH Lechovice, FK Lechovice a mládeží připravili pro vás tradiční pouť, která se uskuteční 4.-5.7.2019. Všichni jste srdečně zváni.

 

Program:

 

Sobota: v 11:00 zavádění po obci v krojích s hudbou, v 20:00 v kulturním domě večerní zábava, hraje

 

               Duo Dreams

 

Nedělě: v 10:00 mše svatá v poutním kostele Navštívení Panny Marie, v 15:00 fotbalové utkání na

 

               hřišti svobodní – ženatí

 

 

NOHEJBALOVÝ TURNAJ

 

Fotbalový klub Lechovice ve spolupráci s obcí Lechovice pořádá (datum bude upřesněno) již 20. ročník nohejbalového turnaje na obecním hřišti s umělým povrchem. Všichni jste srdečně zváni.

 

SRPEN

 

POHÁDKOVÁ STEZKA

 

ČSŽ Lechovický babinec s Mysliveckým spolkem Bažant vás zvou na 7. Pohádkovou stezku a to 5.9.2020 v 15:00. Děti se mohou těšit na pohádkové bytosti, stanoviště s úkoly a dalším doprovodným programem. Jste srdečně zváni.

 

ZÁŘÍ

 

POSEZENÍ DŘÍVE NAROZENÝCH

 

Obec Lechovice srdečně zve své občany na posezení „dříve narozených“, které se uskuteční 19.9.2020 v 16:00. Zajištěno bude občerstvení a další doprovodný program. Jste srdečně zváni.

 

ŘÍJEN

 

LECHOVICKÉ POSVÍCENÍ

 

Obec Lechovice pořádá tradiční posvícení 3.10.2020. Srdečně zveme své občany na taneční zábavu od 20:00 v kulturním domě v Lechovicích, hraje Duo Carrie.

 

LISTOPAD

 

ZIMNÍ TVOŘENÍ PRO MALÉ I VELKÉ

 

Obec Lechovice pořádá spolu s Lechovickým babincem zimní tvoření pro malé i velké a to 21.11.2020 v 15:00. Přijďte si vytvořit zimní či vánoční dekorace. Tvořit mohou jak malé děti, tak i dospělí. Tvoření zakončíme společně s Ledovou královnou a malou odměnou.

 

ROZSVÍCENÍ VÁNOČNÍHO STROMEČKU A ZAHÁJENÍ ADVENTU

 

Obec Lechovice pořádá v sobotu 28.11.2020 v 17:00 u zvoničky zahájení adventu a rozsvícení vánočního stromu.Poté se přesuneme do kulturního domu, kde v  krátkém programu vystoupí děti, bude malé občerstvení a program bude zakončen ohňostrojem. Všichni jste srdečně zváni.

 

PROSINEC

 

MIKULÁŠSKÁ NADÍLKA

 

Obec Lechovice pořádá spolu s lechovickou mládeží tradiční mikulášskou nadílku s pochůzkou po obci. Děti obdrží balíčky věnované obcí. Nadílka se uskuteční dne 5.12.2020 v 16:00.

 

U obecního úřadu je možné dávat použitý jedlý olej do označené sběrné nádoby, chráníme tím, naše životní prostředí.

Ve dnech 22. - 24. 11. 2019 budou přistaveny kontejnery na objemný odpad (např. pohovky, křesla, koberce, sanitární technika). Kontejnery budou přistaveny na parkoviště před restaurací Lena a v horních Lechovicích za prodejnou Vinné sklepy Lechovice. Občané mohou v těchto dnech ukládat objemný odpad do kontejnerů.

Vytvořeno firmou GOLDEN ORANGE s.r.o.

No Internet Connection