erb

Počasí Brno

HLÁŠENÍ 6. 7. 2020

1. Dětský den

Zveme občany a především děti na Dětský den, který se uskuteční ve dnech 15. a 16. 8. 2020 Začátek Dětského dne bude 15. 8. od 16:00, a zájemci budou moci přespat, s přítomností alespoň jednoho rodiče, do druhého dne, kdy bude program pokračovat. Nahlásit se můžete u pana Radka Koňaříka na telefonním čísle 736 480 658. Více informací na webu obce.

2. Varování před krádežemi a podvodnými prodeji

Varujeme všechny bydlící v Křídlůvkách před opakovanými drobnými krádežemi, které se v poslední době udály v nočních hodinách. Krádeže byly zacíleny na částí automobilů. Pokud můžete, zabezpečte svůj majetek a případné krádeže hlaste na Polici ČR. Zároveň varujeme před podvodnými prodeji energií, které se v posledních týdnech dějí v okolních obcích. Bude-li Vám někdo pod tlakem nabízet nejasné služby a produkty, především formou tzv. aukcí, neprodleně informujte starostu, případně volejte Policii ČR.

Vytvořeno firmou GOLDEN ORANGE s.r.o.

No Internet Connection