erb

Křídlůvky

Počasí Brno

HLÁŠENÍ 6. 7. 2020

1. Dětský den

Zveme občany a především děti na Dětský den, který se uskuteční ve dnech 15. a 16. 8. 2020 Začátek Dětského dne bude 15. 8. od 16:00, a zájemci budou moci přespat, s přítomností alespoň jednoho rodiče, do druhého dne, kdy bude program pokračovat. Nahlásit se můžete u pana Radka Koňaříka na telefonním čísle 736 480 658. Více informací na webu obce.

2. Varování před krádežemi a podvodnými prodeji

Varujeme všechny bydlící v Křídlůvkách před opakovanými drobnými krádežemi, které se v poslední době udály v nočních hodinách. Krádeže byly zacíleny na částí automobilů. Pokud můžete, zabezpečte svůj majetek a případné krádeže hlaste na Polici ČR. Zároveň varujeme před podvodnými prodeji energií, které se v posledních týdnech dějí v okolních obcích. Bude-li Vám někdo pod tlakem nabízet nejasné služby a produkty, především formou tzv. aukcí, neprodleně informujte starostu, případně volejte Policii ČR.

 

Informace k uzavírce v obci Valtrovice a k objízdné trase

Uzavírka je platná od 4. 5. 2020 do 30. 11. 2020

Objízdá strasa na Valtrovice a dále na Znojmo povede ve dvou směrech, a to:

 

č. 1.: přes zpevněnou účelovou polní komunikaci směrem na obce Valtrovice (platí pouze pro občany Křídlůvek a Valtrovic, autobus a vozidla s povolením stavby)

 

č. 2.: přes obec Hrádek, Jaroslavice, Slup, Strachotice a dále na Znojmo, či na Valtrovice.

 

Při průjezdu objízdnou trasou č. 1 platí přednost autobusu. Zpevněná účelová komunikace je úzká, posíme tedy, abyste dbali na bezpečný a bezproblémový průjezd autobusu. V příloze naleznete podrobnosti objízdné trasy a orientační časy průjezdů autobusů obj. trasou č. 1.

Soubory ke stažení:
FileDescription
Download this file (UZAVÍRKA.pdf)Informace k uzavírce a objízné trase 

Úřední hodiny obecního úřadu jsou nově:

středa 15:00-17:00.

Nadále platí povinnost nošení ochrany úst i nosu a dodržování odstupů min. 2 metry.

Vytvořeno firmou GOLDEN ORANGE s.r.o.

No Internet Connection